Motel Paris
Motel Paris Aparecida de Goiânia med 8 rum ligger inom 6 km från Estádio Serra Dourada. Det finns också en parkering.
Sevärdheter i Aparecida de Goiânia, såsom Cerrado-parken och Cerrado-monumentet finns i närheten. Parque Areião ligger också ungefär 10 minuters bilfärd från det här hotellet. För kulturintresserade finns Centro Cultural Oscar Niemeyer som ligger cirka 4 km bort.
Rummen har luftkonditionering, samt moderna bekvämligheter som plattskärms-TV med satellitkanaler. För mer bekvämlighet erbjuds spa-badkar, separat toalett och dusch. Badrummen, som erbjuder ett spabadkar, en separat toalett och en dusch, är också utrustade med badlakan och handdukar.
De närliggande restaurangerna inkluderar Estancia Mm, som ligger ganska nära Motel Paris i Aparecida de Goiânia.
- Lokala sevärdheter
- Botanical Garden2870 km
- Cerrado-monumentet2514 km
- Marieta Telles Machado Library1997 km
- Igreja Batista2081 km
- Atlanta Music Hall808 km
- Cerrado Memorial2899 km
- Monumento ao Bandeirante875 km
- CMA2812 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Parkering
- Inga husdjur
På rummet
- LCD-TV
- Radio väckarklocka
Hotellregler
Vanliga frågor
- 🚗
Kan jag parkera min bil i närheten av Motel Paris?
Motel Paris erbjuder gästerna parkering. - 🕗
Vilken tid checkar man ut på Motel Paris?
Gästerna på Motel Paris måste checka ut till 11:00. - ❓
Vilken avbokningspolicy har Motel Paris?
Här finns gratis avbokning. För mer information, kontakta personalen på Motel Paris. - ❓
Har rummen på Motel Paris en arbetsplats?
Ja, du kan hitta skrivbord i vissa rum på Motel Paris.